etimesgut evden eve nakliyat

Ankarayenicagnakliyat.com Anlaşmada belirtilen adrese altı kişilik ekibimiz ile erkenden gelerek hazır olarak bekleriz. Ankarayenicagnakliyat.comMüşterimizden gerekli izinleri aldıktan sonra hemen işimize başlarız.Tesisat ve marangozcu personellerimiz evdeki dolap,vestiyer,şifon,ünite,beyaz eşyalar ve mobilya gibi eşyaların demontaj (sökme ) işlemi ardından sökülen eşyalar belirli bir noktada toplanır. Ambalaj ve paketlemeci elemanlarımız ise tedarik ettiğimiz kalın ve patpat naylonlar ile ambalaj ve paketlemesini yaparak eşyaları hasara karşı korunaklı hale getirir. Elbiseleriniz özel elbise dolaplarımıza yerleştirilerek muhafaza edilir. Ankarayenicagnakliyat.comMutfak eşyalarınız kalın ve özel kağıtlarımız ile sarılarak köpüklü kartonlarımıza yerleştirilir. Bir ve ikinci katlara kadar yüksek olan binalarda eşyalarınızın nakliye aracımıza taşınmasını, taşıma personelimiz tarafından gerçekleşmektedir. Ankarayenicagnakliyat.comÜçüncü kat ve daha yüksek binalarda ise hidrolik asansör kurulumu gerçekleştiriyoruz. Modüler asansör ile evin balkon veya penceresinden eşyalarınızı nakliyat aracımıza hızlı ve kolay bir şekilde indirilmesini sağlıyoruz. Ankarayenicagnakliyat.comİstif yapan personelimiz, nakliye aracına indirilen eşyaların üzerinde açıklayıcı notları okuyarak titiz bir istif yapılmasını sağlar. Ankarayenicagnakliyat.comEşyalar nakliyat aracına istiflendikten sonra aracın belirli noktalarından urganlarla bağlanarak seyir halinde dağılma ve dökülme gibi sorunlar ortadan kaldırılmış olur. Son kontroller yapılarak anlaşmada belirtilen yeni adrese doğru aracımız yola çıkar. Yeni ikametgah adresine geldiğimiz de ise yine 6 kişilik ekibimiz ile nakliyat aracımızdaki eşyaları yeni eve taşınmasına başlarız. Ankarayenicagnakliyat.comGerek taşıma elemanlarımız, gerek hidrolik asansör ile eşyaları yeni eve taşınmasını gerçekleştiririz. Müşteri izleniminde eşyaların ambalaj ve paketleri sökülerek istenilen noktalara yerleştiririz. Son kontrollerin ardından eğer olası bir hasar var ise hasar kaydı alınarak mağduriyetin giderilmesini sağlarız. Ankarayenicagnakliyat.comAnlaşma da belirtilen ücreti talep ederek 'Hayırlı olsun' dileklerimiz ile bir evden eve nakliye hizmetine son veririz.
İşte Ankara Etimesgut Semtimizde sunduğumuz nakliyat hizmetleri bu şekilde gerçekleşmedir. Daima müşteri odaklı ve müşterilerimizin isteklerine dikkat ederek hizmet planlaması gerçekleştirmekteyiz. Ankarayenicagnakliyat.comHer aşamada mağduriyet yaşatmadan yüzde yüz garantili ve sigortalı sunduğumuz hizmetler ile Ankara'nın sayılı nakliyat firmaları arasında yer almaktayız.
Ankarayenicagnakliyat.comNakliye hizmetine ihtiyaç duyan insanlarımız bilinçli ve kaliteli nakliye firmalarını seçmelerini tavsiye ediyoruz. Ankarayenicagnakliyat.comKaliteli ve güvenli bir taşımacılık hizmeti için kaliteli nakliye firmalarını tercih etmeniz sorunsuz bir hizmet almanızda en önemli etken olacaktır.
http://www.ankarayenicagnakliyat.com/etimesgut-nakliyat.html

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *